Středoevropský malíř 2. pol.19. st.

56035. Sběračka vody

popis: Olej na desce, 24x35 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:35:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč