Středoevropský malíř 2. pol.19. st. - Sběračka vody

Olej na desce, 24x35 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Středoevropský malíř 2. pol.19. st.
56035. Sběračka vody
Dražba ukončena:24.02.2021 19:35:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč