středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Na moři

Olej na plátně, 15x25 cm. Nesignováno (Středoevropský malíř druhé poloviny 19. století). Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
36517. Na moři
Dražba ukončena:30.10.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč