středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.

54663. Na cestě

popis: Olej na dřevě, 30x38 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:07:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč