středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Ovocné zátiší

Olej na plátně, 54x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
45391. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:28.05.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč