středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.

306414. Sedící dívka

popis: Kombinovaná technika, 13x9 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 2 dnů, 5 hodin

konec dražby: 23.10.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen