středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Pěchota, Hessensko

Litografie, 30x23 cm. Nesignováno. Paspartováno.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
42909. Pěchota, Hessensko
Dražba ukončena:15.04.2020 19:55:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 15.04.2020 18:51:10 5572
600 Kč 14.04.2020 23:15:51 3398