středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.

42909. Pěchota, Hessensko

popis: Litografie, 30x23 cm. Nesignováno. Paspartováno.

zbývá: 15 dnů, 20 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:55:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen