Středoevropský malíř kolem roku 1850 - Portrét lovce

Olej na plátně, 71x56 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: V minulosti restaurováno s četnými retušemi.

Středoevropský malíř kolem roku 1850
49326. Portrét lovce
Dražba ukončena:01.10.2020 19:48:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč