středoevropský malíř kolem roku 1900

49079. Muž v beranici

popis: Olej na plátně, 55x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Kopie podle Rembrandta.

zbývá: 1 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč