středoevropský malíř kolem roku 1900 - Skalní soutěska

Olej na plátně. 68x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř kolem roku 1900
49175. Skalní soutěska
Dražba ukončena:30.09.2020 20:50:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč