středoevropský malíř kolem roku 1900

49175. Skalní soutěska

popis: Olej na plátně. 68x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:50:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč