středoevropský malíř konce 18. stol. - Milenci

Olej na síťovaném plechu. 46x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř konce 18. stol.
38635. Milenci
Dražba ukončena:11.12.2019 20:28:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč