Středoevropský malíř konce 19. stol.

47200. Krajina s rybníčkem

popis: Olej na dřevě, 21x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (02.07.2020 17:01:03) 1912