středoevropský malíř konce 19. stol. - Párové obrazy portrétů

Oba olej na plátně, oba 57x48 cm. Nesignovány. Oba rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, malby poškozeny.

středoevropský malíř konce 19. stol.
39894. Párové obrazy portrétů
Dražba ukončena:29.01.2020 21:37:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 000 Kč