středoevropský malíř konce 19. stol. - Procházka v horách

Olej na plátně, 33x41 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř konce 19. stol.
45210. Procházka v horách
Dražba ukončena:27.05.2020 21:52:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč