středoevropský malíř konce 19. stol. - U kostela

Olej na plátně, 42x58 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozenY. Nažehleno na druhotné plátno.

středoevropský malíř konce 19. stol.
22317. U kostela
Dražba ukončena:26.09.2018 18:50:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč