středoevropský malíř konce 19. stol.

37850. U mlýna

popis: Olej na plátně, 47x66 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:04:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč