středoevropský malíř konce 19. stol.

37850. U mlýna

popis: Olej na plátně, 47x66 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:06:45

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč