středoevropský malíř konce 19. stol. - U studny

Olej na plátně, 42x58 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozenY. Nažehleno na druhotné plátno.

středoevropský malíř konce 19. stol.
22316. U studny
Dražba ukončena:26.09.2018 18:57:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč