středoevropský malíř konce 19. stol. - Vzrostlé stromy u zříceniny

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 40x53 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

středoevropský malíř konce 19. stol.
38645. Vzrostlé stromy u zříceniny
Dražba ukončena:11.12.2019 20:52:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč