středoevropský malíř konce 19. stol. - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 31x44 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř konce 19. stol.
25112. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.11.2018 22:14:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč