středoevropský malíř počátku 19. stol. - Bankéř

Olej na plátně, 66x48 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

středoevropský malíř počátku 19. stol.
3962. Bankéř
Dražba ukončena:30.03.2016 19:39:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč