středoevropský malíř počátku 20. stol. - Dívka v zahradě

Olej na plátně, 57x36 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
3364. Dívka v zahradě
Dražba ukončena:26.11.2015 20:32:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč