středoevropský malíř počátku 20. stol. - Krajina

Kombinovaná technika, 9x14 cm, signatura vpravo dole nečitelná, datováno 1915, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Velice kvalitní malba z počátku 20. století.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
4229. Krajina
Dražba ukončena:31.03.2016 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 31.03.2016 20:14:48 44
1 000 Kč 24.02.2016 9:50:01 61