středoevropský malíř počátku 20. stol. - Rybářské děti

Olej na kartonu, 67,5x55 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
3475. Rybářské děti
Dražba ukončena:26.11.2015 22:07:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč