středoevropský malíř počátku 20. stol. - Salome

Olej na plátně, 108x57 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
3356. Salome
Dražba ukončena:26.11.2015 20:42:57
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč