středoevropský malíř počátku 20. stol.

305715. Jindřichův hradec

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.08.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč