středoevropský malíř počátku 19. stol. - Kravka na statku

Olej na plátně, 25x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř počátku 19. stol.
47437. Kravka na statku
Dražba ukončena:30.07.2020 19:52:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč