středoevropský malíř počátku 20. stol. - Porcelánové zátiší

Olej na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
54928. Porcelánové zátiší
Dražba ukončena:28.01.2021 21:47:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč