středoevropský malíř počátku 20. stol. - Portrét dívky

Domalovaný tisk, 7x5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
306415. Portrét dívky
Dražba ukončena:23.10.2020 20:05:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč