středoevropský malíř počátku 20. stol.

306415. Portrét dívky

popis: Domalovaný tisk, 7x5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.10.2020 20:05:06

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč