středoevropský malíř přelomu 18-19. století - Adam a Eva

Olej na plátně, 82x101 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

středoevropský malíř přelomu 18-19. století
27415. Adam a Eva
Dražba ukončena:31.01.2019 20:42:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč