středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.

51610. Středomořská krajina

popis: Olej na kartonu, 34x53 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč