středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Tulák

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
54795. Tulák
Dražba ukončena:28.01.2021 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč