středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.

38571. Miniatura - muž v hnědém kabátu

popis: Kombinovaná technika, průměr 5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:24:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč