středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.

38571. Miniatura - muž v hnědém kabátu

popis: Kombinovaná technika, průměr 5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:24:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 04.12.2019 18:42:13 433
700 Kč 03.12.2019 22:53:26 5949