Kombinovaná technika 10x13 cm Signováno vpravo dole Passerová Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Kombinovaná technika, průměr 5 cm. Nesignováno. Rám, sklo. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.