Čechy nebo Morava 18. stol. - Immaculata

Olej na plátně, 76x56 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Čechy nebo Morava 18. stol.
50088. Immaculata
Dražba ukončena:08.10.2020 20:21:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč