Čechy nebo Morava 18. stol.

50088. Immaculata

popis: Olej na plátně, 76x56 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč