středoevropský sochař 1. poll. 20. století - Dante Alighieri

Bronz, mramorový podstavec, celková výška 16 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

středoevropský sochař 1. poll. 20. století
303797. Dante Alighieri
Dražba ukončena:28.02.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč