středoevropský sochař druhé poloviny 20.století - Dívčí torzo

Patinovaná sádra, celková výška 54 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

středoevropský sochař druhé poloviny 20.století
39898. Dívčí torzo
Dražba ukončena:29.01.2020 21:36:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč