Střední Evropa 19. stol.

42911. Soubor 9 grafických listů: České lázně

popis: Ocelorytiny, od 12x8 cm do 18x13 cm. Značeny. Volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

zbývá: 15 dnů, 18 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:57:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč