Stříbro 800/1000, váha 418g btto, punc Kremnice - Svatý Jiří

Stříbro, 800/1000, punc Kremnice, váha 418g btto. Celková výška 19 cm (s kopím). Podstavec dřevo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Stříbro 800/1000, váha 418g btto, punc Kremnice
20771. Svatý Jiří
Dražba ukončena:13.06.2018 18:51:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč