Stříbro, punc S-35 - 6-ti osobní sada kompotových lžiček, stříbro, punc S- 35, čistá hmotnost 156g

Stříbro zčásti zlacené, původní kazeta. Značeno platným puncem S-35 (dle katalogu puncovních značek),váha 156g netto. Počátek 20.století. Rozměr kazety 23x22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Stříbro, punc S-35
303818. 6-ti osobní sada kompotových lžiček, stříbro, punc S- 35, čistá hmotnost 156g
Dražba ukončena:29.02.2020 20:13:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč