Struna

43570. Město Komiža

popis: Olej na plátně. 37x47 cm. Signováno vlevo dole Struna. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 15 dnů, 10 hodin

konec dražby: 22.04.2020 20:15:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč