Suchý - Dva stromy u polní cesty

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole Suchý, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

1948. Dva stromy u polní cesty
Dražba ukončena:28.01.2015 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.01.2015 21:06:48 460
500 Kč 28.01.2015 20:58:48 626