Svatava Halová - Exspirace II

Kresba, 26x26 cm, signováno vpravo dole Halová, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura částečně skryta pod paspartou.

12082. Exspirace II
Dražba ukončena:29.06.2017 21:54:37
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 900 Kč