Svatopluk Souček - Petunie

Tempera. 36x28 cm. Signováno vlevo dole Svatopluk Souček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Svatopluk Souček
303204. Petunie
Dražba ukončena:14.01.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (07.01.2020 22:25:05) 2926