Švec

40779. Chaloupky ve stráni

popis: Olej na plátně. 50x60 cm. Signováno vpravo dole Švec 61. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:28:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen