24260. Soubor 9-ti grafických listů

popis: 8x suchá jehla, 1x dřevoryt, od 13x9 po 22x34 cm. Většina signována. 7x volný list, 2x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeny.

dražba ukončena: 14.11.2018 19:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (25.10.2018 20:25:54) 2717