Švýcarsko kolem poloviny 20.století - Náramkové hodinky značky ROYCE s utajeným ciferníkem

Skryté hodinky v náramku, obecný kov.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Švýcarsko kolem poloviny 20.století
89331. Náramkové hodinky značky ROYCE s utajeným ciferníkem
Dražba ukončena:29.01.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč