T. F. Šimon - Boulevard St. Denis v Paříži

Lept, 22x17 cm. Signováno vpravo dole T. F. Šimon. Červené razítko. Pasparta.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
45967. Boulevard St. Denis v Paříži
Dražba ukončena:10.06.2020 20:47:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč