T. F. Šimon - Bruslení na Vltavě

Litografie, 14x16 cm. Monogramováno dole uprostřed v tisku TFŠ. Signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
37321. Bruslení na Vltavě
Dražba ukončena:13.11.2019 22:17:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč