T. F. Šimon

46016. Dům U Montágů na Malé Straně

popis: Lept, 23x20 cm. Signováno vpravo dole T. F. Šimon. Červené razítko. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

dražba ukončena: 10.06.2020 21:44:51

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč