T. F. Šimon - Fuji

Lept, 20x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
46942. Fuji
Dražba ukončena:15.07.2020 20:28:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč