T. F. Šimon

47900. Paříž

popis: Lept, 26x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta poničena vlhkostí.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 24.07.2020 13:36:18 4747