T. F. Šimon - Paříž

Lept, 26x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta poničena vlhkostí.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
47900. Paříž
Dražba ukončena:16.09.2020 19:47:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč