T. F. Šimon - Slaný - pohled z náměstí ke kostelu

Lept, 31x25 cm. Signováno vpravo dole T.F. Šimon. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta poškozena.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
21706. Slaný - pohled z náměstí ke kostelu
Dražba ukončena:19.09.2018 18:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč